Thursday, 12 April 2018

Medyum Ali Hoca Kimdir :

Ali Hoca; 1956 de Ingiltere’nin Londra kentinde dogdu. Ilkögrenimini Londra’da bitirdikten sonra Fransaya Ecole Centrale de Lyon Üniversitesinde egitim görmeye gitti. Avrupa’da fen bilimlerini basariyla tamamlayan Ali Hoca dini ilimler görmek üzere Misir’a gitti.

Misirin ileri gelen hocalarindan Gyasi El Garai hocanin yaninda 7 yil egitim aldi.
Egitimini tamamladiktan sonra Fransa Repair Tv de astroloji ve hocalik programlari yapti.

Bu uzun yorucu seyahetlerden sonra asil memleketi olan Türkiye’ye 2004 yilinda geldi. Uzun yillardir Türkiye’de astroloji ve hocalik görevine devam etmekte olan Ali Hoca bir çok insani saade, huzura, mutluluga erdirmis sevenleri ve ayrilanlari kavusturmustur.

Internetin yayginlasmasi ile 2010 yilindan bu yana Türkiye’nin her yerinde ihtiyaci olan insanlarin yardimina kosmaya devam etmektedir.

Ali hoca 40 yillik tecrübe sahibi olarak isini profesyonel yapan bir medyumlar dan biridir. Türkiye ve bir çok ülkelerde nam salmistir. Ask büyüsü, geri getirme büyüsü, baglama büyüsü, papaz büyüsü, canbar büyüsü konularinda Medyumlara meydan okumaya devam ediyor …


PROFESYONEL MEDYUM

Verdigi hizmetler sayesinde insanlarin sempatisini kazanan ve farkli basarilara imza atan PROFESYONEL MEDYUM, farkli büyüler konusunda uzman bir kimlige sahiptir. Çocuklugundan beri bu tarz gizemli olaylar ile ilgilenen ve daha çok ikili iliskiler anlamda uzmanligini yapan Profesyonel Medyum, art niyetli insanlarin taleplerine de hiçbir sekilde cevap vermiyor. Farkli büyü konularindan ve gizemli ilimler hakkinda kendini gelistirmis, buna bagli olarak da bu bilgileri insanlara aktarmaya ve darda kalanlara yardim etmeye devam eden tek medyumdur…
Medyum Ali Hoca büyü yapan ve büyü bozan medyumlar arasinda en etkili büyüleri yapan bir medyumdur. Ak büyü ve kara büyü çesitlerinde kendini gelistirmistir.

Aileden gelen özelliklerini, arastirma ve tecrübeleriyle zenginlestirmis, HAVÂSS, RUKYE, HÜDDAM, BURÇ ILIMLERI (Astroloji) ve SPIRITUALIZM konularindaki çalismalari gerek Türkiye gerekse uluslararasi çevrelerce kabul ve takdir edilmis, medyum özelliklerini gerçek anlamda barindiran profesyonel bir medyum olarak hizmet vermektedir
Basarili çalismalariyla bir çok kisisel ve aile problemlerini çözüme ulastiran PROFESYONEL Istanbul MEDYUMLAR, manevî konularda eksik, yetersiz ve kafa karistiran bilgilerle donatilmis toplumumuza katkida bulunmayi görev edinen bir anlayisa sahip Türkiye’deki tek medyum olma özelligi ile öne çikmaktadir.

No comments:

Post a Comment